Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Štatistiky Tipos extraliga 2021/2022

FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná24. 09. 202116:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky4:3
Základná24. 09. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad2:4
Základná24. 09. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Spišská Nová Ves5:2
Základná24. 09. 202118:00PIHK Nitra - HC Košice3:2
Základná24. 09. 202118:00PIHC Grotto Prešov - HC '05 Banská Bystrica5:4
Základná24. 09. 202119:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:1
Základná26. 09. 202116:00NEHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná26. 09. 202116:00NEHC Košice - HC Slovan Bratislava3:6
Základná26. 09. 202117:00NEHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná26. 09. 202117:00NEHKM Zvolen - HK Nitra1:4
Základná26. 09. 202117:30NEHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná26. 09. 202118:00NEHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov5:0
Základná28. 09. 202117:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín4:0
Základná28. 09. 202118:00UTHK Nitra - HK Spišská Nová Ves3:2 SN
Základná28. 09. 202118:00UTHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava4:2
Základná28. 09. 202118:00UTHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná28. 09. 202118:00UTHC Grotto Prešov - HK Poprad2:4
Základná29. 09. 202117:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice2:1
Základná01. 10. 202117:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná01. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HK Poprad0:4
Základná01. 10. 202118:00PIHC Nové Zámky - HC Grotto Prešov8:1
Základná01. 10. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná01. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce3:4
Základná01. 10. 202118:00PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava5:8
Základná03. 10. 202116:00NEHC Košice - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná03. 10. 202116:00NEHC Grotto Prešov - HK Dukla Trenčín4:2
Základná03. 10. 202117:00NEHK Poprad - HC Nové Zámky8:3
Základná03. 10. 202117:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:8
Základná03. 10. 202117:30NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen3:2
Základná03. 10. 202119:00NEHC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves2:1
Základná08. 10. 202117:30PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:2
Základná08. 10. 202117:30PIHC Košice - HC Grotto Prešov2:1
Základná08. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky4:1
Základná08. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica4:3 SN
Základná08. 10. 202118:00PIHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3 PP
Základná08. 10. 202118:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava5:3
Základná10. 10. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves3:1
Základná10. 10. 202116:00NEHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná10. 10. 202116:00NEHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín4:3
Základná10. 10. 202117:00NEHC Grotto Prešov - HKM Zvolen2:3
Základná10. 10. 202118:00NEHK Poprad - HC Košice4:3 PP
Základná10. 10. 202119:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná15. 10. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce1:4
Základná15. 10. 202117:30PIHC Košice - HC Nové Zámky4:0
Základná15. 10. 202117:30PIHK Nitra - HC Grotto Prešov8:3
Základná15. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín5:2
Základná15. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Poprad7:6 PP
Základná15. 10. 202118:00PIHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica2:3 SN
Základná17. 10. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica1:0 PP
Základná17. 10. 202116:00NEHC Nové Zámky - HKM Zvolen1:4
Základná17. 10. 202116:00NEHK Dukla Trenčín - HC Košice5:2
Základná17. 10. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves3:1
Základná17. 10. 202117:00NEHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava2:4
Základná17. 10. 202118:00NEHK Poprad - HK Nitra3:4 PP
Základná19. 10. 202118:00UTHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3
Základná21. 10. 202118:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Poprad2:1
Základná22. 10. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná22. 10. 202117:30PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice1:7
Základná22. 10. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Grotto Prešov1:4
Základná22. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:3
Základná22. 10. 202118:00PIHK Nitra - HC Nové Zámky3:2 PP
Základná24. 10. 202117:00NEHC Grotto Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3 SN
Základná24. 10. 202117:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná24. 10. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:2
Základná24. 10. 202117:30NEHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica1:2 SN
Základná24. 10. 202118:00NEHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky3:0
Základná24. 10. 202118:00NEHC Košice - HKM Zvolen6:2
Základná29. 10. 202117:30PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce3:5
Základná29. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen3:4
Základná29. 10. 202118:00PIHK Nitra - HC Košice3:5
Základná29. 10. 202118:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín6:1
Základná29. 10. 202118:00PIHC Grotto Prešov - HC '05 Banská Bystrica2:1
Základná31. 10. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:5
Základná31. 10. 202116:00NEHC Slovan Bratislava - HC Košice3:2
Základná31. 10. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky3:4
Základná31. 10. 202118:00NEHK Nitra - HKM Zvolen1:5
Základná05. 11. 202117:30PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce1:2 PP
Základná05. 11. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná05. 11. 202118:00PIHK Poprad - HC Grotto Prešov3:5
Základná05. 11. 202118:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra1:4
Základná05. 11. 202119:00PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen0:2
Základná07. 11. 202115:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice1:6
Základná07. 11. 202116:00NEHC Grotto Prešov - HC Nové Zámky6:3
Základná07. 11. 202116:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce4:5
Základná07. 11. 202118:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra3:4
Základná16. 11. 202118:00UTHC Nové Zámky - HK Poprad3:5
Základná17. 11. 202115:30STHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce3:0
Základná17. 11. 202116:00STHC Košice - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná17. 11. 202117:00STHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná17. 11. 202117:00STHK Dukla Trenčín - HC Grotto Prešov3:5
Základná17. 11. 202118:00STHK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava4:2
Základná19. 11. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra3:2 PP
Základná19. 11. 202117:30PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:4 PP
Základná19. 11. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava1:6
Základná19. 11. 202118:00PIHC Nové Zámky - HK Spišská Nová Ves1:4
Základná19. 11. 202118:30PIHC Grotto Prešov - HC Košice3:2
Základná21. 11. 202116:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná21. 11. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava3:4 PP
Základná21. 11. 202117:00NEHKM Zvolen - HC Grotto Prešov3:2
Základná21. 11. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky1:2
Základná23. 11. 202117:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná23. 11. 202118:00UTHK Dukla Trenčín - HK Spišská Nová Ves5:4 PP
Základná23. 11. 202118:00UTHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica7:4
Základná23. 11. 202119:30UTHK Poprad - HKM Zvolen6:5
Základná25. 11. 202118:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov5:0
Základná26. 11. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica3:1
Základná26. 11. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:4 PP
Základná26. 11. 202119:00PIHKM Zvolen - HC Nové Zámky3:2
Základná28. 11. 202116:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad4:2
Základná28. 11. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:3
Základná28. 11. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná29. 11. 202118:00POHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná30. 11. 202118:00UTHK Spišská Nová Ves - HK Nitra6:5 SN
Základná01. 12. 202116:00STHC Košice - HK Dukla Trenčín4:1
Základná03. 12. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Grotto Prešov6:0
Základná03. 12. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad4:5 SN
Základná03. 12. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica6:2
Základná03. 12. 202118:00PIHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky2:0
Základná03. 12. 202118:00PIHC Košice - HKM Zvolen1:4
Základná03. 12. 202119:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín1:2
Základná05. 12. 202116:00NEHC Košice - HK Nitra1:3
Základná05. 12. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky2:4
Základná05. 12. 202116:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Grotto Prešov0:3
Základná05. 12. 202117:00NEHKM Zvolen - HK Spišská Nová Ves4:6
Základná05. 12. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:3 SN
Základná05. 12. 202118:00NEHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava1:4
Základná07. 12. 202117:00UTHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce3:1
Základná07. 12. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad2:6
Základná07. 12. 202117:45UTHC Slovan Bratislava - HC Košice3:0
Základná07. 12. 202118:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov5:2
Základná07. 12. 202118:00UTHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná07. 12. 202118:00UTHKM Zvolen - HK Nitra2:1 PP
Základná10. 12. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín3:1
Základná10. 12. 202117:30PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce5:3
Základná10. 12. 202117:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky3:2
Základná10. 12. 202118:00PIHK Nitra - HK Spišská Nová Ves5:2
Základná10. 12. 202118:00PIHC Grotto Prešov - HK Poprad2:4
Základná10. 12. 202119:00PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen5:3
Základná12. 12. 202116:00NEHC Nové Zámky - HC Grotto Prešov2:3
Základná12. 12. 202116:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín0:3
Základná12. 12. 202116:00NEHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná12. 12. 202117:00NEHK Nitra - HC Slovan Bratislava0:4
Základná12. 12. 202118:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Poprad2:1
Základná12. 12. 202119:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen0:2
Základná15. 12. 202118:00STHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš9:0
Základná17. 12. 202118:00PIHC Košice - HK Poprad1:4
Základná19. 12. 202116:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Košice3:2
Základná20. 12. 202117:00POMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen3:5
Základná20. 12. 202118:00POHC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves3:4
Základná20. 12. 202118:00POHC Grotto Prešov - HK Dukla Trenčín3:1
Základná20. 12. 202118:00POHK Poprad - HC Nové Zámky3:0
Základná20. 12. 202119:00POHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:3
Základná21. 12. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen0:4
Základná22. 12. 202117:00STHK Dukla Trenčín - HK Poprad4:2
Základná22. 12. 202117:30STHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce5:4
Základná22. 12. 202118:00STHK Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky4:0
Základná22. 12. 202118:00STHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:2
Základná22. 12. 202119:00STHC Košice - HC Grotto Prešov2:4
Základná28. 12. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš8:1
Základná28. 12. 202117:30UTHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 PP
Základná28. 12. 202118:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov4:2
Základná28. 12. 202119:00UTHC Slovan Bratislava - HK Nitra5:3
Základná28. 12. 202119:00UTHK Poprad - HKM Zvolen5:1
Základná30. 12. 202116:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky1:2
Základná30. 12. 202116:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves4:2
Základná30. 12. 202116:00ŠTHC Košice - HC Grotto Prešov3:2
Základná30. 12. 202119:00ŠTHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica3:2 SN
Základná04. 01. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad7:3
Základná04. 01. 202217:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Grotto Prešov6:0
Základná04. 01. 202218:00UTHC Nové Zámky - HK Nitra3:6
Základná04. 01. 202218:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Košice1:5
Základná06. 01. 202215:00ŠTHK Nitra - HC Slovan Bratislava5:7
Základná06. 01. 202217:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná06. 01. 202217:00ŠTHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná06. 01. 202218:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice3:1
Základná09. 01. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava3:2
Základná09. 01. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen0:1
Základná09. 01. 202217:30NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná09. 01. 202218:00NEHC Grotto Prešov - HC Košice4:7
Základná11. 01. 202217:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen2:5
Základná11. 01. 202218:00UTHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica2:5
Základná14. 01. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava1:7
Základná14. 01. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra1:2
Základná14. 01. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HKM Zvolen2:5
Základná14. 01. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín1:5
Základná14. 01. 202218:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná16. 01. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Košice4:2
Základná16. 01. 202216:00NEHK Nitra - HC Grotto Prešov3:1
Základná16. 01. 202216:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná16. 01. 202216:30NEHKM Zvolen - HK Poprad7:2
Základná16. 01. 202217:30NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín1:4
Základná16. 01. 202218:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava2:6
Základná18. 01. 202217:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves1:4
Základná18. 01. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce5:1
Základná18. 01. 202218:00UTHK Poprad - HK Nitra4:6
Základná18. 01. 202218:00UTHC Nové Zámky - HKM Zvolen3:4
Základná18. 01. 202218:00UTHK Dukla Trenčín - HC Košice3:4
Základná18. 01. 202219:00UTHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava2:6
Základná20. 01. 202218:00ŠTHK Poprad - HC Slovan Bratislava3:2 PP
Základná21. 01. 202217:30PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice5:1
Základná21. 01. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná21. 01. 202218:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín2:1
Základná21. 01. 202219:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Grotto Prešov4:3
Základná23. 01. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves3:2 SN
Základná23. 01. 202216:15NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:6
Základná23. 01. 202217:00NEHC Grotto Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:2 PP
Základná25. 01. 202218:00UTHK Nitra - HK Poprad4:3 PP
Základná28. 01. 202215:00PIHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky3:2
Základná28. 01. 202217:30PIHK Spišská Nová Ves - HK Nitra1:7
Základná28. 01. 202218:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná30. 01. 202215:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad4:0
Základná30. 01. 202218:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra1:2 PP
Základná01. 02. 202218:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:1
Základná04. 02. 202217:30PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava7:1
Základná04. 02. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky4:5 SN
Základná04. 02. 202218:00PIHK Poprad - HC Grotto Prešov5:1
Základná04. 02. 202219:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:4
Základná06. 02. 202215:15NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:3
Základná06. 02. 202216:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen4:2
Základná06. 02. 202217:00NEHC Grotto Prešov - HC Nové Zámky3:2
Základná06. 02. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice3:5
Základná06. 02. 202218:00NEHK Poprad - HK Spišská Nová Ves2:5
Základná06. 02. 202219:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra4:2
Základná08. 02. 202217:30UTHC Košice - HK Spišská Nová Ves2:1
Základná08. 02. 202218:00UTHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín1:2 PP
Základná08. 02. 202218:00UTHKM Zvolen - HK Poprad5:3
Základná10. 02. 202218:00ŠTHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3
Základná11. 02. 202217:30PIHK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen3:0
Základná11. 02. 202218:00PIHK Nitra - HC Nové Zámky2:3
Základná11. 02. 202218:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Základná11. 02. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná13. 02. 202217:00NEHK Poprad - HC Košice1:7
Základná13. 02. 202217:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín2:1
Základná13. 02. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky5:3
Základná13. 02. 202217:00NEHC Grotto Prešov - HK Nitra0:5
Základná15. 02. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HC Košice3:1
Základná15. 02. 202218:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava2:0
Základná15. 02. 202218:00UTHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 PP
Základná15. 02. 202218:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:0
Základná15. 02. 202218:00UTHK Dukla Trenčín - HC Grotto Prešov2:1
Základná15. 02. 202218:00UTHC Nové Zámky - HK Poprad1:4
Základná17. 02. 202218:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce6:0
Základná18. 02. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra2:5
Základná18. 02. 202217:30PIHC Nové Zámky - HK Spišská Nová Ves3:1
Základná18. 02. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen4:3 SN
Základná18. 02. 202218:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín6:5 PP
Základná18. 02. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HC Košice4:0
Základná20. 02. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra3:4
Základná20. 02. 202216:00NEHC Košice - HK Poprad6:0
Základná20. 02. 202217:00NEHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky6:2
Základná20. 02. 202217:30NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná20. 02. 202218:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:4 SN
Základná20. 02. 202218:00NEHKM Zvolen - HC Grotto Prešov4:1
Základná22. 02. 202217:00UTHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:2
Základná22. 02. 202218:00UTHK Poprad - HK Spišská Nová Ves3:2 SN
Základná23. 02. 202218:00STHC Košice - HC Nové Zámky2:5
Základná25. 02. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava5:4 SN
Základná25. 02. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3 SN
Základná25. 02. 202218:00PIHC Nové Zámky - HC Košice5:0
Základná25. 02. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HK Nitra3:4 PP
Základná25. 02. 202219:00PIHK Poprad - HKM Zvolen2:3
Základná27. 02. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce3:4
Základná27. 02. 202216:00NEHK Nitra - HK Poprad5:2
Základná27. 02. 202216:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín3:2 SN
Základná27. 02. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Nové Zámky5:2
Základná27. 02. 202219:00NEHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov4:2
Základná01. 03. 202217:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad2:1 SN
Základná01. 03. 202217:30UTHC Košice - HK Nitra3:2
Základná01. 03. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HC Grotto Prešov3:0
Základná01. 03. 202217:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:2 SN
Základná02. 03. 202218:00STHC Košice - HC Slovan Bratislava3:5
Základná03. 03. 202217:30ŠTHK Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná04. 03. 202217:30PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava0:4
Základná04. 03. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce3:5
Základná04. 03. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves0:1 SN
Základná04. 03. 202219:00PIHK Nitra - HKM Zvolen6:2
Základná06. 03. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava0:5
Základná06. 03. 202216:00NEHKM Zvolen - HC Košice1:4
Základná06. 03. 202217:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:3 PP
Základná06. 03. 202217:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná06. 03. 202217:00NEHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves1:2 SN
Základná08. 03. 202218:00UTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín2:1
Základná08. 03. 202218:00UTHK Nitra - HC Nové Zámky3:1
Základná08. 03. 202218:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica4:3
Základná08. 03. 202218:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná08. 03. 202218:00UTHC Košice - HK Spišská Nová Ves4:3 PP
Základná08. 03. 202218:00UTHC Grotto Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 SN
Základná10. 03. 202218:00ŠTHK Dukla Trenčín - HK Spišská Nová Ves1:0
Základná11. 03. 202217:00PIHC Košice - HK Spišská Nová Ves4:1
Základná11. 03. 202217:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen5:4 SN
Základná11. 03. 202217:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra6:4
Základná11. 03. 202217:00PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava4:3 SN
Základná11. 03. 202217:00PIHC Grotto Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce3:5
Základná11. 03. 202217:00PIHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná13. 03. 202217:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves2:3
Základná13. 03. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Grotto Prešov0:4
Základná13. 03. 202217:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad2:3 SN
Základná13. 03. 202217:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Základná13. 03. 202217:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín5:2
Základná13. 03. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Košice2:3 SN
Predkolo Play Off16. 03. 202218:00STHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín3:2
Predkolo Play Off16. 03. 202218:30STHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov0:3
Predkolo Play Off17. 03. 202218:00ŠTHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov3:4 PP
Predkolo Play Off17. 03. 202218:00ŠTHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín4:2
Predkolo Play Off19. 03. 202218:00SOHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica3:2 PP
Predkolo Play Off19. 03. 202218:30SOHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves3:2
Predkolo Play Off20. 03. 202218:30NEHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:3
Štvrťfinále23. 03. 202218:00STHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:4
Štvrťfinále23. 03. 202219:00STHK Nitra - HK Poprad0:4
Štvrťfinále24. 03. 202218:00ŠTHK Nitra - HK Poprad7:1
Štvrťfinále24. 03. 202218:30ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:3
Štvrťfinále25. 03. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov6:2
Štvrťfinále25. 03. 202218:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:1
Štvrťfinále26. 03. 202218:00SOHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica1:2
Štvrťfinále26. 03. 202218:30SOHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov2:1
Štvrťfinále27. 03. 202218:00NEHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 PP
Štvrťfinále27. 03. 202218:30NEHK Poprad - HK Nitra4:6
Štvrťfinále28. 03. 202218:00POHK Poprad - HK Nitra4:2
Štvrťfinále28. 03. 202218:30POHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:6
Štvrťfinále29. 03. 202218:00UTHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Štvrťfinále29. 03. 202218:00UTHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen1:2
Štvrťfinále30. 03. 202218:00STHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava0:2
Štvrťfinále30. 03. 202218:30STHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen2:6
Štvrťfinále31. 03. 202218:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice4:1
Štvrťfinále31. 03. 202218:30ŠTHK Nitra - HK Poprad3:4
Štvrťfinále01. 04. 202218:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica3:2 PP
Štvrťfinále02. 04. 202218:00SOHK Poprad - HK Nitra1:5
Štvrťfinále02. 04. 202218:30SOHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 PP
Štvrťfinále04. 04. 202218:00POHK Nitra - HK Poprad3:1
Semifinále07. 04. 202217:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Košice5:2
Semifinále08. 04. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HC Košice6:2
Semifinále09. 04. 202218:30SOHKM Zvolen - HK Nitra2:3
Semifinále10. 04. 202218:30NEHKM Zvolen - HK Nitra6:5
Semifinále11. 04. 202218:30POHC Košice - HC Slovan Bratislava3:1
Semifinále12. 04. 202218:30UTHC Košice - HC Slovan Bratislava3:1
Semifinále13. 04. 202218:00STHK Nitra - HKM Zvolen3:2
Semifinále14. 04. 202218:00ŠTHK Nitra - HKM Zvolen2:3
Semifinále15. 04. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HC Košice3:2
Semifinále16. 04. 202218:30SOHKM Zvolen - HK Nitra2:5
Baráž17. 04. 202216:00NEVlci Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Semifinále17. 04. 202218:30NEHC Košice - HC Slovan Bratislava4:2
Baráž18. 04. 202216:00POVlci Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:3
Semifinále18. 04. 202218:00POHK Nitra - HKM Zvolen2:1
Semifinále19. 04. 202218:30UTHC Slovan Bratislava - HC Košice3:2 PP
Baráž21. 04. 202217:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - Vlci Žilina4:1
Baráž22. 04. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - Vlci Žilina3:2
Finále22. 04. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HK Nitra6:4
Finále23. 04. 202218:30SOHC Slovan Bratislava - HK Nitra1:2 PP
Baráž24. 04. 202217:00NEVlci Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:4
Finále26. 04. 202218:00UTHK Nitra - HC Slovan Bratislava2:6
Finále27. 04. 202218:00STHK Nitra - HC Slovan Bratislava4:1
Finále29. 04. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HK Nitra3:1
Finále01. 05. 202218:00NEHK Nitra - HC Slovan Bratislava2:5

Ligové tabuľky

TímZSkóreB
1.Slovan50189:118107
2.Zvolen50175:135100
3.Nitra50189:13797
4.Michalovce50136:14088
5.Košice50155:13282
6.Poprad50165:16171
7.Spiš. N. V50131:13770
8.B. Bystrica50142:14669
9.Trenčín50124:13866
10.Prešov50115:16756
11.N. Zámky50125:16853
12.L. Mikuláš50112:17941
TímZVVPPPPGB
1.Žilina4534452188:76115
2.Skalica45256311192:12490
3.Martin46263512161:12389
4.Humenné44216215138:10377
5.Topoľčany43224215140:11076
6.Dubnica43177415145:12669
7.P. Bystrica45202419121:13768
8.Trnava46165520155:17463
9.Žiar n. Hronom46171622108:14259
10.MK Slovan45136422115:14755
11.Levice4611233098:15840
12.Brezno46101431106:17536
SR 18242112044:1169
Aktualizované: 27.2.2022 20:07
TímZVVPPPPGB
1.Poprad191310587:4441
2.Nitra181212372:5540
3.Košice191202568:3938
4.Trenčín19942477:6637
5.B. Bystrica19832655:5732
6.Slovan18901968:6528
7.Skalica195211153:6620
8.SR 189511235:2118
9.Žilina17324842:6017
10.Zvolen172111339:779
11.Martin151101329:755
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
TímZVVPPPPGB
1.Slovan201320577:4643
2.B. Bystrica181222276:4142
3.Zvolen201222478:4842
4.Nitra181031456:4037
5.Trenčín21913886:6932
6.Púchov16920548:3231
7.Poprad16803558:4027
8.Skalica16631663:5325
9.Michalovce16621744:4123
10.Košice16522755:6421
11.Trnava206111254:8221
12.Martin193121351:10213
13.Žilina163021133:6911
14.Sp.Nová Ves140011324:761
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 26.3.2022 03:50
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 26.3.2022 03:50
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 26.3.2022 03:50
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 26.3.2022 03:50
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 26.3.2022 03:50
Partneri Tipos Extraligy

HK Nitra
TV

HK Nitra
Youtube Channel

Online predaj vstupeniek, Nitra Aréna halftone gradient HLAVNÁ PLOCHA VEDLAJŠIA PLOCHA Korčule Hyperlite

Tipos extraliga 2021/2022

Najbližšie zápasy

Odohraté zápasy

01. 05. 2022
NitraSlovan
2:5REPORT
29. 04. 2022
SlovanNitra
3:1REPORT

Najviac bodov

Samuel BučekNIT64 bodov
2.Tvrdoň M.NIT44
3.Raskob W.NIT39
4.Holešinský A.SVK38
5.Hrnka T.NIT37

Najlepší strelec

Samuel BučekNIT41 gólov
2.Varga R.NIT20
3.Hrnka T.NIT16
4.Bajtek F.NIT16
5.Holešinský A.SVK15

Najlepší brankár

Matt O´ConnorNIT92.06 perc
2.Honzík D.NIT91.59 %
halftone gradient